Logo Yazılım

 •  

  TanBT Lokal Partner

  Kişisel bilgisayarlar için uygulama yazılımları geliştirmek üzere 1984 yılında kurulan Logo, Türkiye’nin yenilikçi yazılım firmalarından biridir. Merkezinde KOBİ’ler olmak üzere, mikro işletmelerden büyük ölçekli kurumsal işletmelere kadar farklı büyüklüklerde uygulama yazılımı çözümlerini pazara sunmaktadır.

 •  

  Çözüm kümesinde Kurumsal Kaynak Planlama çözümlerinin dışında; Müşteri İlişkileri Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, İş akış/Süreç Yönetimi, Tedarik Zinciri Yönetimi ve İş Analitiği Çözümleri olmak üzere çok sayıda tamamlayıcı çözümleri de olan Logo, uzun yıllardır müşteri sayısı açısından sektörün lideridir. Logo’nun ekosistemi, çözüm üretenler, hizmet verenler, Logo kullanıcıları, akademisyenler, öğrenciler ve sektör profesyonellerini de içine alan çok büyük ve dinamik bir yapıdır.

 •  

  Logo, farklı işletme ve teknolojilere yatırım yapıp, son yıllarda organik ve inorganik büyümeye bağlı olarak büyük atılımlar ve gelir artışı gerçekleştirmiştir. Logo geniş bir ürün yelpazesi sunmakta ve uluslararası standartlar doğrultusunda süreçleri yöneterek şirketlerin verimliliklerini ve kârlılıklarını artırmaları için çözümler sağlamayı amaçlamaktadır.

Türkiye’ nin

En Değerli

Bilişim Markası

5.000+

Kişilik Ekosistem

1.000+

Çalışan

45

Ülke

800+

İş Ortağı

85.000

Aktif Müşteri