LOGO OCEAN

Dört dörtlük depo yönetimi için akıllı çözüm!

%65

Artırılmış İş Verimliliği

%20

Daha Etkin Stoklama Alanı

%99

İzlenebilirlik

Günümüz işletmeleri, operasyonlarını yürütürken hem maliyet avantajı kazanmak hem de zamandan tasarruf etmek istiyorlar. Bu iki avantaja eş zamanlı ve süreklilik sağlayacak şekilde sahip olmak ise 360° yürütülen bir yönetim anlayışına ihtiyaç duyuyor. Logo Ocean bu ihtiyaca yönelik oluşturduğu anlayış ile; dağıtım, üretim, depo ve lojistik operasyonlarının barkodlu el terminalleri üzerinden bütünsel denetimini ve iyileştirilmesini sağlar. Böylelikle bir yazılım olmaktan öte süreç, personel ve kaynak yönetiminde ölçülebilir sonuçlar sunan bir iş ortağı prensibi ile çalışır.

%90

İyileştirilmiş İş Sonuçları

%75

Personel Bağımsız Çalışma

%5

Daha Fazla Enerji Tasarrufu

Logo Ocean Avantajları

 • 1

   

  Geniş Modül Seçeneği

  Logo otomasyon sistemi Logo Ocean çözümü satınalma, üretim, satış, dağıtım yönetimi, etiketleme ve benzer iş süreçlerininizi özelleştirme. Logo okyanus işletmeciliği ile tüm süreçlerde üretilmesini sağlar. Logo Okyanus, Mal Kabil, Yerleştirme, İkmal / Besleme, CPU, Mal Toplama, Stok Yönetimi ve Üretim olmak üzere geniş bir sunucu sunar.

 • 2

  Yeni Nesil Teknolojiler

  Logo Ocean otomatik tanıma metodlarından barkod, RFID ve karekod teknolojileri ile etiketleme ve etiket okuma ihtiyacınızı karşılar. Depodaki üç boyutlu gezinebilir, depo kontrolü ile daha iyi yerleşim düzeni elde edilebilir. Paletli depolar için tasarlanan AS / RS sistemlerini yönetmek için kurgulanan robot modülüyle tam otomatik depolarınızı kullanabilirsiniz.

   

  2

 • 3

   

  El Terminalleri

  Logo otomasyon sistemi ile logonun el terminalleri ve barkod ve RFID teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Neon, mal kabul, sevkiyat, seri / lot Rengi, üretim, dış ticaret, palet / paket ve setleme proseslerinizi pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

 • 4

  Uyarlanabilir Esnek Platform

  Türkiye’de RAD (Hızlı Uygulama Geliştirme) Aracılığıyla birlikte çinkobilimine sahip olmaktan gurur duyarız. Bir işin bir araya getirilmesine yardımcı olmaktır.

   

  4

tan bilişim teknolojileri

Mutlu müşteri deneyimi için bütünleyici çözümler!

Logo Ocean, depo yönetimi ve lojistik işlemlerini tek bir platformdan yönetmeye olanak vererek kanallar arasında kusursuz bir müşteri deneyimi sağlar. Mal kabulu, depo içerisindeki yerleştirme, sevkiyat için mal toplama, sevkiyat için en uygun aracın belirlenmesi, sevkiyat ve malın müşteriye teslimatı gibi tüm depolama ve lojistik süreçlerinde akıllı yönlendirmelerle süreci yönetir. Birçok şirket ve iş koluna uygun yapısı ile depo yönetim ve lojistik süreçlerini en verimli şekilde yönetmek isteyen işletmelerin ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap verir.

Tanıtım Videosu