LOGO NETSIS 3 STANDARD

Logo Netsis 3 Standard işletmenizin finans ve muhasebe uygulamalarına ek olarak, şirket içi süreçlerin uçtan uca yönetimini sağlayan ve ihtiyaçlara göre ölçeklenebilen tam kapsamlı bir ERP çözümü sunmaktadır.

30 yılı aşkın süredir iş uygulamaları üreten Logo’nun uzun yıllar sonucu elde ettiği tecrübelerini yeni nesil teknolojilerle birleştirdiği Netsis 3 ERP Çözümleri, app-in-app yaklaşımı ve kişiselleştirilebilen masaüstü tasarımıyla kullanıcı deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyor.
Uluslararası standartlardaki Netsis 3 ERP Çözümleri, sektör bağımsız ve farklı yapılardaki firmalara uygun altyapısıyla işletmelerin değişen ihtiyaçlarına kolaylıkla uyum sağlayarak tam kapsamlı çözüm sunar. Şirket ölçeğinde büyüme, organizasyon yapısında değişimi beraberinde getirir. Büyümeyle birlikte iş süreçlerinde de iyileştirme kaçınılmaz hale gelir. Yöneticilerin takip etmeleri gereken işler ve dikkat etmeleri gereken değerler artar. Etkin kaynak yönetimi, verimlilik ve rekabetçilik ekseninde büyüyen işletmelerin bu tür gereksinimlerini adresleyen Netsis 3 Standard, büyükler liginde oynamaya hazırlanan orta ölçekli KOBİ’lerin tüm ihtiyaçlarına cevap bulabilecekleri ERP çözümüdür. Netsis 3 Standard, işletmelerin finans ve muhasebe uygulamalarına ek olarak üretim, tedarik zinciri, satış, stok gibi uygulamaları ile özellikle üretim yapan orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirildi.

Zengin iş fonksiyonlarına sahip Netsis 3 Enterprise ise; işletme/holding yapısındaki şirketlerin, karmaşık üretim ve ayrıntılı planlama yapan sanayi işletmelerinin ihtiyaçlarına tam kapsamlı çözüm sunuyor. Şirket içi süreçlerin hatasız ve etkin yönetimine olanak sağlayarak iş verimliliğini artıran Netsis 3 ERP Çözümleri ile rekabette bir adım öndesiniz!

logo destek

Logo Netsis 3 Standard Avantajları

 • 1

   

  Üretim Süreçlerinizi Verimli Yönetin, Maliyetlerinizi Azaltın!

  Karmaşık üretim süreçlerini kontrol altına almak, değişken müşteri siparişlerinin terminlerine uyum, tedariklerin eksiksiz yapılması, ihtiyaçlara göre stokların yönetilmesi, üretim yapan işletmelerin en çok ihtiyaç duyduğu ve kurgulanması gereken senaryolardır. Üretim süreçlerini,  tahminleme, ana üretim planlama, kapasite planlama, malzeme gereksinim planlama, üretim akış kontrol, kalite kontrol ve makine bakım gibi fonksiyonlarla baştan sona optimize edilebilirsiniz.

 • 2

  Hızlı Adaptasyon İmkanı

  Sağladığı kolay kullanıcı arayüzü sayesinde, öğrenim sürecini minimuma indirerek, uygulamanın işletmeniz içerisinde hızlı bir şekilde kullanıma geçmesini sağlar.

   

  2

 • 3

   

  App in App

  Netsis 3 Standard app in app yaklaşımı ile iş uygulamalarınızı büyütüp geliştirerek yeni özelliklerin tek tıkla app ya da widget olarak eklenmesine olanak sağlar. Platform bağımsız geliştirilen bu uygulamalar ile zaman ve mekan bağımsız istediğiniz bilgiye anında ulaşabilirsiniz.

 • 4

  Kullanışlı ve Pratik Arayüz

  Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen Netsis 3 Standard’ın göz yormayan estetik tasarımı ve ürün içi arama motoru sayesinde istediğiniz tüm bilgilere ve en sık kullandığınız işlemlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

   

  4

 • 5

   

  Modüler Yapı

  Modüler yapısı sayesinde işletmenizin bir çok ihtiyacına, istenilen zamanda istenilen modül entegre edilerek, cevap verir.

 • 6

  Yabancı Dil ve Döviz Desteği

  Sağladığı çoklu dil altyapısı sayesinde, uluslararası operasyon gerçekleştiren işletmenizin ihtiyaçlarına cevap verir. Yapısında tanımlı olan birden çok para birimi sayesinde, uluslararası kaynaklardan olan para akışını rahatlıkla kontol etmenizi sağlayan ERP çözümü; yapısında tanımlanmış olan ve sıklıkla güncellenen uluslararası muhasebe standartları sayesinde, operasyonlarınızı rahatlıkla yürütmenizi sağlar.

   

  6

 • 7

   

  Kişiselleştirilebilen Arayüz İmkanı

  Hızlı, akıcı ve kullanıcı rolüne göre kişiselleştirilebilen arayüz tasarımı sayesinde, tek tuşla yeni masaüstü ekleyebilir, dilediğiniz fonksiyonları kısayol olarak tanımlayabilirsiniz.

 • 8

  Tedarik Zinciri Yönetimi

  Aktif satınalma ve rekabet gücünü artıran tedarik zinciri yönetimi sayesinde, tedarikçilerinizden teklif toplayabilir ve topladığınız tekliflerin en uygununu programın size sunduğu imkanlar sayesinde kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

   

  8

 • 9

   

  İş Akış Kontrol

  İş Akış Kontrol ile yetki düzeylerine göre yapılan/yapılacak tüm işlerinizi tanımlayabilir, onay akışlarını da belirleyerek, tüm dokümantasyonları dijital ortamda takip edebilirsiniz.​

Logo Netsis 3 Standard Entegre Çözümleri

TAN Bilgi Teknolojileri- Logo Netsis 3 Standart

İş Akış Yönetimi

İş süreçlerinin verimli bir şekilde oluşturulması, takip edilmesi ve sonuçlandırılması, işletmelerin kar hanesine doğrudan etki ediyor. Logo’nun İş Akış Yönetimi Çözümü Logo Flow iş süreçlerini hızlandırıyor ve daha etkili bir yönetim sağlıyor. İş süreçlerini daha yalın ve sistematik bir yapıda organize etmek isteyen, şirket içi/şirket dışı bilgilerin doğru, güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmasını amaçlayan KOBİ’ler ve kurumsal işletmeler, Logo Flow’u tercih ediyor.

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları süreçlerini çevikleştirmek hem işletmenin genel hizmet kalitesini hem de insan kaynakları ekiplerinin verimliliğini artırıyor. Logo’nun sunduğu İK Çözümleriyle tüm İK süreçleri dijitalleşiyor ve işletmelere değer katıyor. Bordro Çözümleri de çalışanların bordro süreçlerini hatasız ve yasal mevzuata tam uyumlu şekilde yönetmeyi sağlıyor.

İş Analitiği

İşletmeler, tek başına bir anlam ifade etmeyen devasa miktardaki veriyi, anlamlı bilgilere ve dolayısıyla da değere dönüştürmeye ihtiyaç duyuyor. Logo’nun İş Analitiği Çözümleri, onlarca farklı kaynaktan gelen verileri hızla ve titizlikle işliyor; karar alma mekanizmalarına anlık bilgi ve rapor sunuyor. Bütçe yönetimi çözümüyle de bütçe süreçleri daha hızlı, esnek ve güvenle yönetiliyor. Logo İş Analitiği Çözümleri, rekabette bir adım öne çıkmanızı sağlıyor.

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Müşteri odaklı yaklaşımın en temel bileşenlerinden biri, müşterileri iyi tanımak ve müşteri ilişkilerini en etkili şekilde yönetmek. Logo CRM,  satış ve pazarlama hedefleriniz doğrultusunda müşterilerinizle en doğru iletişimi kurabilmeniz için saha operasyonlarını, pazarlama faaliyetlerini ve tüm satış süreçlerini hızlı bir şekilde yönetmeyi sağlıyor. Logo CRM ile bayilerin ve saha satış ekiplerinin operasyonları kolayca planlanırken, müşteri bilgileri ve gelişmeler anlık takip edilerek kurumsal hafıza oluşturulabiliyor.

Perakende

Perakende, artık sadece ürün sergileyip satmanın çok ötesinde… Müşteri yönetimi, ön ofis-arka ofis uygulamaların entegrasyonu, hızlı ve sorunsuz hizmet, müşteri memnuniyeti, kanal-şube-bayi yönetimi gibi alanlarda perakende şirketlerinin daha teknoloji odaklı hareket etmesi gerekiyor. Kusursuz bir perakende yönetim sistemi oluşturmak için ERP ürünleriyle entegre çalışan Logo Diva Perakende Çözümleri, merkez ve satış noktaları arasında kesintisiz bilgi akışı sağlıyor, perakende kanalını tek noktadan tüm süreçleriyle kontrol altına almayı mümkün hale getiriyor.

Tedarik Zinciri Yönetimi

Sunduğu hizmetle fark yaratmak isteyen işletmeler açısından tedarik zincirinin etkili yönetimi kritik önem taşıyor. Logo Tedarik Zinciri Yönetimi Çözümleri, zincirin her halkasında bütünleşik yönetim sağlayarak işletmelerin maliyetlerini düşürüyor, verimliliğini artırıyor. Bu kapsamda sunulan Depo Otomasyon Çözümleri, tedarik zincirindeki tüm ürün hareketlerini optimize ediyor ve depo süreçlerinin en iyi şekilde yönetilmesini sağlıyor. Mobil teknolojiler ve internet teknolojileriyle entegre çalışan Satış otomasyonu Çözümü ile de müşteri taleplerini ve satış operasyonlarını en iyi şekilde yönetmek mümkün oluyor.

e-Çözümler

Gelir İdaresi Başkanlığı’nın belirlediği standartlara uygun olarak geliştirilen Logo e-Çözümler; e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter ve e-İrsaliye gibi pek çok farklı uygulamayı içeriyor. Logo e-Çözümler sayesinde işletmeler kağıt, baskı, arşivleme ve iş gücü maliyetlerini düşürüyor; operasyonel yükü azaltıyor; finansal süreçleri hızlandırıyor. e-Mutabakat ve e-Ekstre gibi katma değerli tabanlı inovatif uygulamalarla dijital dönüşüm yolculuğunuza rehberlik ediyor.

Tanıtım Videosu