LOGO MIND INSIGHT

Esnek mimarisi, kolay kullanımı ve interaktif görsel ögeleri ile kullanıcılara gerçek zamanlı veri analizi imkanı sunan Logo Mind Insight, hızlı, etkin ve kolay tasarımı sayesinde dağınık yapıdaki verilerin, grafik, harita ve tablo gibi çeşitli şekilllerde görüntülenmesini sağlar.

LOGO MIND AVANTAJLARI

 • 1

   

  Dashboard Özelliği

  Basit ve kullanıcı dostu “dashboard” lar sayesinde, işletmenizin hızlı bir şekilde veri analizi gerçekleştirebilmesini sağlar.

 • 2

  Sürükle-Bırak Özelliği ile İşlem Kolaylığı

  Logo Mind Insight veri indeksleme motoru ve akıllı görsellerin kombinasyonu ile veri boyutları arasındaki tüm ilişkileri analiz eder. Geleneksel yaklaşımlarda ve klasik sorgu bazlı veri modellerinde gizli kalmış noktaları keşfetmenizi sağlar.

   

  2

 • 3

   

  Çoklu Veri Kaynaklarına Hızlı Erişim

  Logo Mind Insight çoklu veri kaynaklarına performanstan ödün vermeden geniş kapsamlı bakış açısı kazandırır.

 • 4

  İstenilen Cihazdan ve Yerden Erişim İmkanı

  Logo Mind Insight herhangi bir ek geliştirme yapmadan istenilen cihaza adapte olurken; masaüstü bilgisayardan başlanılan analizlere tabletlerden ve akıllı telefonlardan devam etme imkanı sağlar.

   

  4

 • 5

   

  Storytelling Özelliği

  Logo Mind Insight Storytelling özelliği ile analiz sonuçlarını görsel bileşenlerle paylaşabilir, takım arkadaşlarınızla iletişiminizi ve iş birliğinizi geliştirebilirsiniz.

 • 6

  İnteraktif Raporlama

  İnteraktif raporlama sayesinde, farklı birimlerden çalışanlar aynı anda aynı rapor üzerinde çalışarak; işletmenizin hızlı bir şekilde rapor üretmesini sağlar.

   

  6

 • 7

   

  Veri Entegrasyonu

  Sahip olduğu kolay veri entegrasyonu sayesinde, işletmenizin her biriminden gelen farklı veriyi bir çatı altında analiz edebilmenizi sağlar.

Self Servis Görselleştirme ve Keşif

logo destek LLogo Mind Insight, kullanıcının veri ile olan deneyiminde sezgileriyle analiz yapmasını teşvik edecek şekilde tasarlanmıştır. Herkesin hızlı bir şekilde bilgileri keşfetmesine ve önemli bulgular elde etmesine olanak sağlar. HTML5 destekleyen tüm istemcilerde en uç noktada görselleştirme ve keşif deneyimi sunar, akıllı ve duyarlıdır.

Akıllı Görselleştirme

logo destek Akıllı görselleştirmeler verilere anlam katmak için yeni, yenilikçi teknikler sunar. Bilgileri ve görselleri ekran boyutuna göre otomatik uyarlayan hassas tasarım (Responsive Design) özelliklerine sahiptir. Logo Mind Insight, kullanıcıların farklı veri kaynaklarında bulunan veriler üzerinde kendi yollarını izleyip, gözden kaçmış olabilecek bulguları ortaya çıkarmalarını ve gizli kalmış noktaları görmelerini sağlar.

Geniş Uyarlama ve Kurumsal Zeka

logo destek Logo Mind Insight ile organizasyonlar, sadece görselleştirme çözümleri sunan uygulamalarda olmayan kurumsal yeteneklerden fayda sağlayabilirler. Bu kurumsal yetenekler sayesinde veri ve kullanıcı yönetiminden, veri güvenliğinden ve ölçeklenebilirlikten ödün vermeden self servis veri keşfini tüm esnekliği ile kullanabilirler.

Kurumsal Seviyede Yönetim ve Performans

logo destek Qlik Management Console (QMC), tüm Logo Mind Insight bileşenlerini merkezi bir noktadan yönetme ve izleme imkanı sunar, organizasyon genelindeki veri ve analitiklerin tutarlı ve doğru olmasına yardımcı olur. Logo Mind Insight, coğrafi konumlarda sorunsuz dağıtım ve yayma olanağı sağlayan esnek ölçeklendirme mimarisi kullanılarak tasarlanmıştır. Ayrıca çekirdeğinde yer alan QIX motoru sayesinde yüksek sayıda eş zamanlı kullanıcıyı ve büyük veri kümelerini ölçeklendirerek, endüstri lideri yüksek hızda dinamik hesaplama ve performans sunar.

Tanıtım Videosu