LOGO J-GUAR 3 HR

Çevik İnsan Kaynakları Yönetimi İçin Profesyonel Çözüm!

tanbt

Dijitalleşme ve teknolojik gelişmelerle artan rekabette geride kalmamak için iş süreçlerinin verimliliğini artırmanın gerekliliği göz önüne alınarak geliştirilen j-HR; artan rekabet ortamında insan kaynağının yönetimini daha verimli hale getirip, insan kaynakları ile ilgili tüm süreçleri işletmeye artı değer sağlayacak
şekilde yönetmenize olanak sağlıyor. İnsanın odak noktası olduğu bir rekabet ortamında, insan kaynakları her geçen gün stratejik değeri yükselen bir organizasyonel birim olarak önem kazanıyor. Bu doğrultuda da insan kaynakları süreçlerinin hızlı ve verimli yönetimi, organizasyonda görevli profesyonelin mevcut bilgilere anlık erişimi gibi talepler kullanılan iş uygulamalarının teknolojik gelişmelere paralel olarak web ortamından da erişilebilir olmasını beraberinde getiriyor.

j-HR’ın web tabanlı yapısı, kapsamlı ürün özellikleri ve işletmenin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilen esnek yapısı ile iş yükünüz hafiflerken süreçlerinizde ihtiyaç duyduğunuz optimizasyonu sağlayabiliyorsunuz. j-HR’ın sunduğu çeşitli analizler
stratejik kararlar alınırken sizlere yön gösteriyor. Sistemden sınırsız sayıda raporu Excel’e aktarıp analizlerinizi yapabiliyorsunuz. Ayrıca şirketin zaman içerisinde değişen taleplerine cevap verecek ilave uygulamalar j-HR’a kolay bir şekilde entegre edilebiliyor, kullanıcı ve çalışan sayıları istediğiniz gibi artırılabiliyor.

  • Merkezi yönetim

  • Esnek mimari ve kolay kullanım

  • Zengin entegrasyon araç ve teknolojileri

  • Eğitim ve destek için minimum zaman gereksinimi

  • Hızlı implementasyon

  • Değişime hızlı yanıt ve uyum

  • Uygun maliyetle etkin donanım kullanımı

  • Sonradan ilave ve geliştirmelere elverişli platform

Logo J-Guar 3 HR Avantajları

Modüler Yapı

tan bilişim teknolojileri

Personel Yönetimi, İşe Alım Yönetimi ve Portalı, Kariyer / Eğitim Yönetimi, Performans Yönetimi, Çalışan Portalı /Intranet, Ücret Yönetimi / Borç-Alacak Yönetimi, İzin Yönetimi, Özlük Yönetimi modülleri ile işletmelere insan kaynakları süreçlerini en verimli şekilde yönetebilecekleri çözümler sunar.

Esnek Yapı

Kapsamlı ürün özellikleri ve kurumun ihtiyaçlarına göre uyarlanabilen esnek yapısı sayesinde ihtiyaç duyulan tüm optimizasyonu sağlayarak İnsan Kaynakları departmanının iş yükünü hafifletir.

Esnek Mimari

Tan Bilişim Teknolojileri-logo netsis 3 entegre

Esnek mimarisi sayesinde, değişime hızlı yanıt vererek ve uyum göstererek , IT yatırımlarınızı düşürür ve şirketinizin her türlü ihtiyacına anında cevap verir.

Detaylı Analiz Olanakları

Sunduğu çeşitli analiz opsiyonlarıyla yöneticilere alacakları stratejik kararlarda yön göstererek, insan kaynağının etkin bir şekilde yönetilmesine yardımcı olur.

Hızlı İmplementasyon Süreci

Kolay kullanım özelliğiyle eğitim ve destek için minimum zaman gerektirir ve işletme içi implementasyon sürecini minimuma indirir.

İnternet Üzerinden Erişim İmkanı

Web uyumlu altayapısı sayesinde, uygulamaya istediğiniz heryerden, her an ulaşabilmenizi sağlar.

Kişiselleştirilebilen, Estetik Arayüzlerle Kullanıcı Deneyimini Bambaşka Bir Boyuta Taşıyın

j-HR’ın içinde yer alan formlara yeni alanlar ekleyebilir, bu alanlarla listelerde kolayca arama yapabilirsiniz.
j-HR’ın bu özellikleri, programlama dili bilmeye gerek duymadan kolay ve hızlı görsel uyarlama ile geliştirilen formları
kullanıcı bazında da özelleştirmeye olanak sağlıyor.

Sanal Klavye Desteği ile Tablet Özelliği Olan Notebooklarınızdan Rahatlıkla Çalışın

Sanal klavye özelliği ile dokunmatik ekranlı notebooklarınızdan kolaylıkla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İhtiyacınız Olan Bilgilere Her Platformdan Erişin

j-HR’ın web tabanlı yapısı ile dağınık yapıdaki işletmeler de dahil olmak üzere her türlü yapıdaki firmalar tarafından
kolaylıkla kullanılabilir. Java ile çalışan herhangi bir web tarayıcısı ile başka ek bir yazılım yüklemeye gerek kalmadan
internet veya intranet üzerinden j-HR uygulamasına hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Mevcut Sistemlerinizle Çalışabilen j-HR ile BT Maliyetlerinizi Azaltın

Java platformu üzerine geliştirilmiş olan j-HR’ı kullanabilmeniz için özel bir donanım veya işletim sistemine ihtiyaç yoktur.
j-HR’ı mevcut donanımınız ve işletim sisteminiz üzerine kurduktan sonra sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.
j-HR’ın sabit bir veritabanı sunucusunun olmaması, tüm veritabanları ile uyumlu çalışabilmesi sayesinde mevcut
veritabanında değişiklik yapmanıza gerek kalmadan ürünü hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Her Zaman En Güncel Sürümü Kullanın

j-HR, uygulama sunucularına yüklendiği için yeni versiyon veya güncellemeler söz konusu olduğu zaman kullanıcı
bilgisayarında herhangi bir güncelleme yapmanıza gerek kalmadan ürünü kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca yapılması gereken kritik güncellemeler için de yeni versiyonu beklemenize gerek yoktur. İndirilebilir yeni geliştirmeler sayesinde, devam eden işlerde herhangi bir duraksama yaşanmadan uygulama sunucuları kısa sürede güncellenir.

Hem Çalışanların Hem de Şirketinizin Kariyerini Planlayın

Eğitim ve Performans Yönetimi modülleri ile entegre çalışan Kariyer Yönetimi Modülü ile;
• Mevcut kadronuzun bilgi, beceri, deneyim ve donanımını planlı bir şekilde takip ederek kariyer haritaları yoluyla
personelinizin kariyerlerini detaylı biçimde izleyip yönetebilir,
• Pozisyonları gruplayarak benzer yetkinlik gerektiren işleri kolaylıkla takip edebilir,
• Çalışanların mevcut pozisyonu, potansiyel pozisyonlar, firmanın mevcut durumu ve yedek plan analizlerini kullanarakçeşitli senaryolar oluşturabilir,
• Yedek kadro planları sayesinde boşalan pozisyonlara gecikmeden uygun çalışanları getirebilirsiniz.

Sadece Kullandığınız İşlemleri İçeren Kendi Masaüstünüzü Oluşturun

Sezgisel ve kolay kullanım baz alınarak yeni nesil teknolojilerle tasarlanan j-HR; göz yormayan, estetik masaüstü tasarımı ve kişiselleştirilebilme özelliği ile istediğiniz tüm bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde erişmenizi sağlıyor.
j-HR ile birlikte, kullanıcı rolüne göre gelen öndeğer masaüstlerinin yanı sıra en sık kullanılan işlemleri kısayol olarak tanımlayabilir, gruplayabilir ve özel olarak oluşturulan masaüstlerinde toplayabilirsiniz. Kullanıcılarına hız kazandırmak amacıyla kısayol tuşlarında da özelleştirme imkanı sunan j-HR ile oluşturulan kısayol komutlarında da değişiklik
yapabilirsiniz.

tanbt-logo destek

Tanıtım Videosu