LOGO GO 3

Kobi’lere özel ERP Çözümü Logo GO 3 ile İşlerinizi Tek Noktadan Yönetin!

tanbt
tanbt

Yeni nesil teknolojilerle geliştirilen ve kullanıcıların geri bildirimleriyle arayüzleri güncellenen GO 3,
iş süreçlerinizi dilediğiniz gibi yönetmenizi ve işletmenizin verimliliğini artırmanızı sağlıyor. Yeni arayüzüyle
daha da kolay kullanım sunan GO 3, rol bazlı kişiselleştirilebilir masaüstü, ürün içi arama motoru gibi
özellikleri ve app-in-app teknolojisi ile kullanıcı deneyimini bambaşka bir boyuta taşıyor.

Logo GO 3’ün Avantajları

 • logo destek
  Uyumlu Yapı

  Uyumlu yapısı sayesinde; dağıtım, inşaat, eğitim, tekstil, medya, sağlık ve daha bir çok sektörden işletmenin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayarak iş süreçlerinizi hızlandırır.

 • an Business Solutions Logo Go3
  Sade ve Pratik Arayüz
  Logo GO 3’ün kullanıcı dostu arayüzü ile kolay ve hızlı şekilde veri girişi yapabilir, rapor ve uygulamalara kolayca ulaşabilirsiniz.
 • Tan Bilgi Teknolojileri
  Çok Yönlü İşlevsellik
  GO 3 ile Finans, Muhasebe, Satış, Satın Alma, Stok Yönetimi, Raporlama gibi bir çok işlemi tek uygulama altında, rahatlıkla kullanmanızı sağlar.
 • Tan Bilişim Teknolojileri- logo netsis 3 entegre
  Esnek Platform
  Logo İş Ortakları’nın geliştirdiği uygulama (APP) ve widgetları ekleyerek fonksiyon kümesini ihtiyaçlarınıza göre genişletebilirsiniz.
 • logo destek
  Hızlı
  En çok kullandığınız fonksiyonları, size özel masaüstüne kısayol tuşu olarak tanımlayıp erişim ağacında kaybolmadan yaparak işlemlerinizde hız kazanabilirsiniz.
 • e-Devlet Uygulamalarıyla Uyumlu
  GO 3; e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv gibi e-Devlet uygulamalarıyla tam entegre olarak çalışır.
 • Tan Bilgi Teknolojileri
  İş Zekası, CRM ve Bordro Çözümleri ile Entegrasyon
  GO 3 ile kusursuz entegrasyona  sahip olan Logo Mind Insight ile farklı kaynaklardan elde edilen verileri detaylı analiz edebilirsiniz. Satış-Pazarlama veya teknik ekiplerinizin randevu, görüşme, teklif, satış gibi iş süreçlerini ise Logo CRM üzerinden GO 3 ile bütünleşik olarak takip edebilirsiniz. GO 3 ile entegre çalışan Bordro Plus’ı kullanarak da sicil ve ücret yönetimi gereksinimlerinizi tam anlamıyla karşılayabilirsiniz.
 • logo destek
  Wındows 10 ile Uyumlu
  GO 3, Microsoft’un Windows 10 işletim sistemi ile de uyumlu çalışma imkanı sağlar.

Stok, Satış, Muhasebe Operasyonlarında Yeni Bir Deneyim

Logo’nun teknolojik bilgi birikimi ile inovasyon yeteneğini bir araya getirerek geliştirdiği GO 3, KOBİ’lerin siparişten muhasebeye kadar uzanan iş süreçlerini tek noktadan yönetmesini sağlıyor. Tam kapsamlı bir çözüm olan GO 3, kullanıcı yorumlarına göre yenilenen arayüzüyle artık daha da kolay ve verimli uygulamalar sunuyor. Rol bazlı kişiselleştirilebilir masaüstü, ürün içi arama
motoru teknolojileri gibi özelliklerle zenginleştirilen GO 3, estetik tasarımı ve entegrasyona uygun yapısıyla iş süreçlerinizde benzersiz bir deneyim sunuyor.

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin süreçlerini etkili bir şekilde yönetebilmeleri ve rekabet avantajı sağlamaları için muhasebe çözümlerinden fazlası gerekiyor. GO 3 tüm iş süreçlerini tek noktadan yönetmeyi sağlayarak KOBİ’lere destek
oluyor.

GO 3, kullanıcı yorumları doğrultusunda yenilenen arayüzü ile istenen tüm bilgilere kolayca ulaşmayı sağlarken, zaman tasarrufu ve verimlilik artışı kazandırıyor. İhtiyaca göre ek özelliklerle desteklenebilen ve tüm mobil cihazlar üzerinden de kullanılabilen GO 3, işletmenizi her an, her yerden yönetebilmenizi sağlıyor.

Faaliyet gösterdiğiniz sektör hangisi olursa olsun, iş süreçlerinizde daha etkili kontrol ve daha üstün verimlilik sunan
GO 3 KOBİ çözümü ile rekabette her zaman bir adım öndesiniz!

 • KOBİ’ler için tam kapsamlı çözüm İş süreçlerini çok daha kolay, pratik ve düşük maliyetlerle etkin bir şekilde yönetebilmeyi sağlayan GO 3, bir KOBİ’nin müşteri memnuniyeti oluşturmak için ihtiyaç duyduğu tüm fonksiyonları içeriyor. GO 3 ile stoktan siparişe, muhasebe kayıtlarından banka verilerine kadar tüm süreçler tek noktadan, tutarlı bir şekilde kontrol edilebiliyor. Böylece zaman ve maliyet tasarrufu sağlanıyor. GO 3, KOBİ’lerin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış birçok standart fonksiyonun yanı sıra, işletmenize özel çözümleri de bulabileceğiniz app ve widget’larla da zenginleştirilebiliyor. Böylece tüm KOBİ’ler, kendileri için en uygun GO 3 paketini oluşturabiliyor.

Sanal klavye desteği

GO 3’ün sanal klavye özelliğiyle, tüm işlemler dokunmatik ekranlı dizüstü bilgisayarlardan da kolayca gerçekleştirilebiliyor.

Finansal verilerinizi doğru yorumlayın

GO 3 ile cari hesapların üzerindeki tüm işlemleri; banka, kredi kartı, çek ve senetlerin takibini ve kasa işlemlerini hızlıca gerçekleştirerek tüm nakit akışınızı yönetebilirsiniz. GO 3, esnek ödeme ve tahsilat yapısı sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza pratik ve hızlı çözümler üretebiliyor. Banka kredi takip özelliği ile bankalardan alınan ticari krediler etkin bir şekilde izlenebiliyor; kredi geri ödemesi, bakiye ve kalan borç durumu güncel olarak görüntülenebiliyor, böylece geri ödemeler planlanarak nakit akışı verimli bir şekilde yönetilebiliyor.

Siparişten teslimata kadar tüm süreçlerde etkin yönetim

Tüm satış ve satın alma süreçleri GO 3 ile çok daha kolay yönetilebiliyor. Siparişler sisteme girildikten sonra, irsaliye ve fatura döngüsü hızlıca tamamlanıyor ve sonrasında da siparişlerin durumunu anlık olarak izlenebiliyor. Alınan sipariş miktarı stok miktarından fazla ise satın alma siparişi otomatik oluşturuluyor. Böylece tüm sipariş süreci üzerinde etkin bir kontrol sağlanıyor.

Satış koşulları, her satış belgesi (sipariş, irsaliye ve fatura) için ayrı ayrı tanımlanabiliyor. Belgelerde birden çok para birimi kullanabilirken, bu para birimleri için de farklı koşullar belirlenip sisteme girilebiliyor. GO 3 ile ambar bazında da fiyat tanımlanabiliyor, oluşturulan fiyat listeleri toplu bir şekilde güncellenebiliyor. Satıcı bazında satış hedefleri belirlenip satış performans ölçümü yapılabiliyor.

GO 3 ile sadece sipariş ve satış değil, tüm satın alma süreçleri de kolaylıkla yönetilebiliyor. Sipariş aşamasından malın teslim alınması ve fatura girişine kadar tüm aşamalar hızlı bir şekilde planlanıp fiyat, indirim ve ödeme koşullarının geçerlilik süreleri ve ilgili maliyetler yakından takip edilebiliyor.

Stok operasyonları denetim altında

KOBİ’ler GO 3 ile stok durumunu anlık izleyerek stok seviyelerini rahatlıkla kontrol altına alabiliyor. Stok maliyetleri ise çok daha net ve şeffaf bir şekilde takip edilebiliyor. GO 3 ayrıca stok kartlarını en ince detayına kadar görüntüleme, fotoğraf ekleme, birden fazla birim tanımlama imkânı sunuyor. Ürünlere sınırsız sayıda barkodun yanı sıra seri ve lot numarası da eklenebiliyor. Maliyetlendirme yöntemi sistem üzerinde seçilerek malzeme bazlı maliyet takibi yapılabiliyor.

Güncel yasal mevzuata tam uyum

Yasal mevzuata tam uyumlu olan GO 3’ün güncel yapısı sayesinde tüm kayıtlar güvenle yönetilebiliyor. Standart hesap planı otomatik oluşturulurken, hiyerarşik yapıdaki ana hesap ve alt hesaplar gibi hesaplar ihtiyaç duyulan şekilde tanımlanabiliyor. Diğer modüllerle tam entegre çalışan Muhasebe Modülü üzerindeki entegrasyon özelliği sayesinde, belge tipine göre hazırlanmış kayıt şablonları ile muhasebeleştirilen belgeler ve fişler otomatik olarak oluşturuluyor. Ayrıca her ay başında paylaşılması gereken Ba-Bs formları elektronik ortamda hazırlanıyor; e-Beyanname özelliği ile de vergilendirme dönemlerinde işlemler hızlı bir şekilde tamamlanıyor.

Hızlı ve esnek raporlama

GO 3 içinde yer alan interaktif raporlama aracı sayesinde, tasarlanmış raporlar kaydedilerek tekrar tekrar kullanılabiliyor. Bunun yanında raporlar tabloya alınabiliyor, gruplanabiliyor, ara toplamlar alınarak istenen hesaplamalar yapılabiliyor. GO 3 hızlı ve esnek yapısıyla tüm raporları kolayca oluşturabiliyor, böylece raporlama süreçlerinde verimlilik artışı
sağlanıyor.

Bir bütün olarak Logo Çözüm Ailesi

Logo e-Çözümler, Logo Mind Insight İş Analitiği, Logo CRM ve Logo İnsan Kaynakları portföyü gibi çözümlerle entegre olarak çalışabilen GO 3, bu entegrasyonlar sayesinde KOBİ’lerin iş verimliliğini daha da artırıyor. Logo çözümlerinin yanı sıra Logo Çözüm Ortaklarının işletmelere ve sektöre özel geliştirdiği hızlı ve ekonomik uygulamalar da sisteme entegre edilerek fonksiyonlar daha da zenginleştirilebiliyor.

App-in-app teknolojisi ile iş uygulamanızı zenginleştirin

GO 3 kullanan işletmelerin tüm beklentilerini karşılamak için sunulan widget ve app’ler, Logo’nun “geliştirilebilir ürünler” anlayışını desteklemeye devam ediyor. GO 3 çözümünün yeni arayüzünde bu widget ve app’lerin kullanımını daha da kolaylaştıracak tasarım özellikleri de sunuluyor. İhtiyaçlar ve beklentiler doğrultusunda Logo ve iş ortakları tarafından geliştirilerek ürün içinde hazır gelen widget’lar veya satın alınan app’ler masaüstüne kolayca eklenip tek tuşla ulaşılabilir hale getiriliyor.

İlk adımda yanınızda

GO 3 çözümünü kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren Logo yanınızda! İlk kurulumla birlikte, hangi özelliğe nereden erişebileceğinizi, hangi fonksiyonları ne şekilde kullanabileceğinizi anlatan bir video ile size hoş geldiniz diyoruz. Anlaşılır, sade ve etkili olacak şekilde tasarlanan bu video-rehberler sadece çözümler için değil, app ve benzeri eklentiler için de hizmetinize sunuluyor.

GO 3 çözümünün yeni arayüzünde arka plan renkleri, sayfa kontrastı, ikon renkleri ve boyutları yeniden düzenlenerek görsel açıdan daha estetik ve okunması kolay bir tasarım uygulandı. Arka plan istendiği anda kolayca değiştirilebilirken, yazı rengi de seçilen plana göre otomatik olarak değişiyor. Böylece her zeminde en uygun görsel konfor sunuluyor. Ayrıca, farklı şirketler ya da farklı finansal dönemler için farklı arka plan özelleştirmesi yapılarak kullanıcının görsel hafızasıyla desteklenen bir kolaylık sağlanıyor.

Görselliği zenginleştirilmiş tasarım

GO 3’ün yeni arayüzü, daha önceki versiyonlarda kullanıcıların aşina oldukları bir özelliği de geri getiriyor: erişim ağacı. Böylece tüm fonksiyonları tek noktadan görebilmek mümkün oluyor; menüdeki herhangi bir fonksiyon tek tıklamayla kısayol olarak masaüstüne eklenebiliyor. Erişim ağacındaki Mega Menü alanı ise tam ekran modunda kullanıldığında çözümdeki bütün menüler ve alt menüler tek ekranda görülebiliyor.

Erişim ağacı yeniden anasayfada

GO 3 çözümünü kullanırken, farklı bir kaynaktaki bir tabloya, dokümana, uygulamaya, klasöre ya da web sitesine
ihtiyacınız olduğunda, sistemden çıkmanıza artık hiç gerek yok. Sık kullanılan Excel, Word, Powerpoint gibi Windows programlarının yanı sıra herhangi bir dış bağlantının kısayolu da masaüstüne eklenebiliyor ve tüm uygulamalara program içerisinden hızla ulaşılabiliyor.

Dış bağlantılara doğrudan erişim

GO 3 içinde yer alan formlara yeni alanlar ekleyebilir, bu alanlarla listelerde kolayca arama yapabilirsiniz. GO 3’ün bu özelliği, programlama dili bilmeye gerek duymadan, kolay ve hızlı görsel uyarlama ile geliştirilen formları kullanıcı bazında da özelleştirmeyi mümkün hale getiriyor. Ayrıca GO 3 ile oluşturulan formlara sihirbaz yardımı ile eksiksiz bilgi girişi yapılabiliyor.

Kişiye özel ve kolay erişilebilir formlar

Çok sayıda pencere arasında sürekli geçiş yapmak zorunda kalan kullanıcılar açısından en büyük ihtiyaç, doğru pencereyi hızla fark ederek doğru sayfayı açmak. İşte bu nedenle, GO 3 çözümünün yeni arayüzünde, açık pencerelerin tamamı ekranın alt kısmında, kolayca takip edilebilecek ikonlarla sunuluyor

Açık pencereler arasında kaybolmaya son

Her ne kadar istenen fonksiyonlar erişim ağacı üzerinden kolayca bulunabilse de “arama” butonunun daha görünür bir şekilde masaüstüne alınmasıyla, GO 3’te aradığınızı bulmak artık eskisinden de kolay. Tüm modül, ekran, rapor, işlem bilgilerine masaüstündeki arama özelliği sayesinde hızlı bir şekilde ulaşmak mümkün oluyor. Aynı şekilde erişim ağacı ve Mega Menü’deki arama seçenekleri ile de uygulama içerisinde hızlı ve kolayca arama yapılabiliyor.

Geliştirilmiş arama özellikleriyle tüm işlemlere hızlı erişim
TanBT-logo destek
 • Masaüstünüz tam istediğiniz gibi

  Sezgisel ve kolay kullanım baz alınarak yeni nesil teknolojilerle geliştirilen GO 3’ün göz yormayan, estetik masaüstü
  tasarımı, kişiselleştirilebilme özelliği ile istediğiniz tüm bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde erişmenizi sağlıyor.

  GO 3’ün bir önceki sürümünde ekran ortasında yer alan “Yeni Masaüstü Ekleme” özelliği artık sol çubuğa taşındı. Böylece ana ekran sadece sık kullanılan fonksiyonlara ayrılabiliyor; istendiği anda bu fonksiyonlara yenileri kolayca eklenebiliyor. Masaüstüne alınan fonksiyonlar, sürükle-bırak yöntemiyle klasör mantığında gruplanabiliyor; bu sayede birbiriyle ilişkili fonksiyonlar bir arada tutularak masaüstünün daha düzenli olması sağlanıyor. Kullanım kolaylığı, zaman tasarrufu ve verimlilik sağlayan bu yapı, iş verimliliğinizi artırırken estetik tasarımıyla da gözünüze hitap ediyor. Kullanıcılara hız kazandırmak amacıyla kısayol tuşlarında da özelleştirme imkânı sunan GO 3, oluşturulan kısayol komutlarında değişiklik yapma olanağı sağlıyor. Kısacası, masaüstünüzde ihtiyaç duyduğunuz her özellik, GO 3’te bir araya getiriliyor.

Tanıtım Videosu