LOGO DIVA SHOP

Perakende Mağazalarına Özel Bulut Mağazacılık Çözümü Diva Shop!

Logo’nun inovatif teknolojilerini bulut altyapısıyla sunan Logo Diva SHOP, tek mağazalı ya da birkaç şubeli perakende işletmelerinde, kasa işlemlerinden stok, satın alma ve ön muhasebeye kadar pek çok farklı süreci, hızlı ve güvenilir bir şekilde yönetmeyi sağlıyor. Devreye alındığı anda  işletmenizi dijital dönüşüm yolculuğunda bir adım ileriye taşıyan, ihtiyaca göre ölçeklendirilebilen, uygulamalara hız, güvenilirlik ve kolay takip imkanı kazandıran Logo Diva SHOP ile tanışın; dönüşümün gücünü yakalayın!

logo destek

Mağazalarınızda Kontrollü Büyüme!

Perakende artık sadece ürün sergileyip satmak anlamına gelmiyor. Müşteri yönetimi,ön ofis-arka ofis uygulamalarının entegrasyonu, hızlı ve sorunsuz hizmet, müşteri memnuniyeti gibi alanlarda perakende şirketlerinin daha teknoloji odaklı hareket etmesi gerekiyor. İşte bu ihtiyaca yönelik olarak geliştirilen Logo Diva Shop, perakende mağazalarındaki ön ofis ve arka ofis işlemlerini gerçek zamanlı yönetmeyi sağlıyor. Bulut tabanlı yapısıyla hiçbir yatırım gerektirmeden kolayca devreye alınan Logo Diva Shop ile satış faturalarından iadelere, kampanyalardan fiyat yönetimine, stok kontrolünden müşteri kayıtlarına, satın almadan ödeme sistemlerine ve kampanya kurularına kadar tüm süreçleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirin. Logo Diva SHOP ile müşterilerinize alışverişte dijital dönüşüm deneyimi sunarak geleceğin perakendeciliğini bugünde yaşatın!

logo destek

Logo Diva Shop’un Yetenekleri

-Satış İşlemleri

-Ödeme Şekli Belirleme ve Tahsilat

-Fiş, Fatura, e-Fatura Düzenleme

-Çek-Senet-Banka İşlemleri Kontrolü

-Barkod Üzerinden Arama

-Seri Numarası Okutma

-Stok İşlemleri

-Yeni Müşteri Kaydı Açma

-Kampanya Kurgulama

-Müşteri Bilgilerini Güncelleme

-İşletmeye Özel Fatura Tasarımı

LOGO DIVA SHOP Avantajları

 • 1

   

  Perakende Sektörüne Özel Tasarlanmış Yapısıyla Tüm Süreçlerin Etkin Yönetimi

  Bir ve birden fazla mağazanızda internet üzerinden erişerek kullanabileceğiniz Diva SHOP ile tüm stok, satın alma, satış, nakit akışı, kasa ve banka işlemlerinizi takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

  Mağazalarınızda yapılan barkodlu ürün satışı ile etkin satış ve stok takibi, doğru fiyatlama, indirim/kampanya süreçlerinin etkin kurgulanarak kontrolünün sağlanabilmesi gibi iş süreçlerinizi düşük maliyetlerle hızla optimize edebilir ve kayıpları önleyerek kazancınızı artırabilirsiniz.

 • 2

  Gelişmiş Bulut Teknolojisi ile Azalan Donanım Maliyeti

  Diva SHOP’un global standartlarda gelişmiş bulut teknolojisi sayesinde terminal, sunucu, güvenlik yazılımı, bakım destek hizmeti, çeşitli yazılım lisansları gibi yatırımları yapmanıza gerek kalmaz. Bilgiler size özel ayrılan bir bulutta güvenle kaydedilir, korunur ve yedeklenir. Bu sayede işinize odaklanarak verimliliğinizi artırabilirsiniz.

   

  2

 • 3

   

  Etkin Stok Yönetimiyle Müşteri İhtiyaçlarına Göre Planlama

  Diva SHOP ile güncel stok bilgilerinize her an ulaşabilir, mağazalarınız arasında yetkilendirme yaparak diğer mağazalarınızdaki stokların gözlemlenmesini sağlayabilir ve müşterilerinize doğru yönlendirmeler yapabilirsiniz. Stok transfer özelliği ile mağazalarınız arasında stok transferi yapabilir ve takibini yürütebilirsiniz. Aynı zamanda minimum stok seviyenizi kontrol edebilir, bu kontrol sistemi sayesinde etkin stok yönetimini sağlayabilirsiniz. Geçmişe yönelik tüm stok hareketlerinin incelenebilmesini sağlayan yapısı sayesinde elinizdeki verilerle satın alma süreçlerinizi planlayabilir ve maliyet takibi yapabilirsiniz.

 • 4

  Kapsamlı Bilgi Akışının Sağlanması

  Diva SHOP ile mağazalarınızdan alışveriş yapmış olan müşterilerinizin bilgilerini ve aldıkları ürünleri (müşteri tarihçesini) tek bir platform üzerinden izleyebilirsiniz. Birden fazla mağazanızın olması durumunda tek bir mağazanızdan müşteri bilgilerinin sisteme girilmesiyle tüm mağazalarınızdan bu müşteri bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

   

  4

 • 5

   

  Satış Noktalarınız Arasında Kesintisiz İletişiminin Sağlanması

  Diva SHOP ile satışlarınızı mağaza bazında veya toplu olarak tüm mağazalarınız için görüntüleyebilirsiniz. Diva SHOP’un esnek yapısı ve etkin mağazacılık süreçleri ile kolaylıkla aynı standartlarda yeni mağazalar açabilir ve mevcut süreçlerinizi hızla bu yeni mağazalara aktarabilirsiniz. Ayrıca Logo ERP ürünleri ile entegre çalışarak uçtan uca kusursuz veri akışı sağlayabilirsiniz.

 • 6

  Güncel Ödeme Sistemleri ile Tam Uyumlu Çalışma

  Güncel ödeme, tahsilat sistemleri ve ilgili mevzuatlar kapsamında değişen yapıya uygun olarak geliştirilen Diva SHOP, bu sistemler ile entegrasyon sağlamakta ve tam uyumlu çalışmaktadır.

   

  6

 • 7

   

  e-Arşiv ve e-Fatura Entegrasyonuyla Mevzuatlara Tam Uyum

  Sizi kâğıt, matbaa ve depolama masrafından koruyarak elektronik faturalamaya geçişinizi sağlayan e-Arşiv ve e-Fatura’yı, Diva SHOP’un sağladığı Logo e-Arşiv ve e-Fatura entegrasyonu ile hızlıca kullanabilirsiniz.

PERAKENDEDE TÜM İHTİYAÇLARINIZ İÇİN TEK ÇÖZÜM

perakende cözümleri

İster tek mağazadan, ister birkaç şubeden oluşan bir işletmeniz olsun, giderek daha da hızlanan perakende dünyasına uyum sağlamak için çevik ve esnek olmak şart. Bunu yapabilmek için de perakendeye odaklı, en yeni teknolojilerle donatılmış, hızlı ve verimli bir çözüme ihtiyaç var. Logo Diva SHOP, küçük ve orta ölçekli tüm perakende işletmelerinin ihtiyacına bulut tabanlı bir çözüm getiriyor. Perakende sektörü için özel olarak tasarlanan mağazacılık çözümü Logo Diva SHOP, satış işlemlerini kolaylaştırıp hızlandırmanın yanı sıra ön muhasebe işlemlerini sistem üzerinde gerçekleştirmeye, müşteri memnuniyetini artırmaya ve gerçek zamanlı kampanya yönetimine de imkan veriyor.

Giderek Daha da Hızlanan Perakende Dünyasına Uyum Sağlamak için Gerekli Çevikliği ve Esnekliği  Kazanın!

Kaliteli Hizmet ile Müşteri Memnuniyeti

perakende

Logo Diva SHOP, iş süreçleri açısından kritik önemdeki ön muhasebe işlemlerinin yanı sıra arka ofis uygulamalarında da süreçleri kolaylaştırıyor. Bulut tabanlı yapısıyla anlık işlem yapan Logo Diva SHOP, böylece hızlı ve kesintisiz hizmet imkanı sağlıyor.

Logo Diva SHOP üzerinde oluşturulan müşteri veri tabanındaki bilgiler değerli girdiler oluşturuyor. Bu bilgiler kullanılarak müşterilere özel teklifler, kampanyalar, hediye ve promosyon programları uygulanabiliyor. Bütün bu süreçte, Kişisel Verileri Koruma Kanunu’na (KVKK) uygun hareket ediliyor ve sistem mevzuat değişikliklerine göre düzenli olarak güncelleniyor.

Mağazacılık İşlemleri Üzerinde Kontrol

perakende

Logo Diva SHOP, küçük ve orta ölçekli perakende şirketlerindeki satış işlemleri üzerinde kontrol imkanı sağlıyor. Her işlem anlık olarak görüntülenebiliyor, istendiği anda satış raporları alınabiliyor, ürün fiyatlarındaki değişiklikler ya da kampanyalar kolayca uygulanabiliyor. Yeni şube açılması durumunda, bu mağaza da sisteme anında eklenebiliyor.

Güncel Ödeme ve Faturalama Sistemleri ile Uyumluluk

Teknolojik gelişmelerle birlikte ödeme sistemleri de değişiyor. Kredi kartlarıyla başlayıp giderek çeşitlenen bu yapıda, hem güncel ödeme sistemlerine kolayca uyum sağlayan hem de ilgili mevzuatların tüm yükümlülüklerini yerine getiren çözümler öne çıkıyor. Logo Diva SHOP, mobil ödeme ve kampanya sistemleri de dahil olmak üzere tüm güncel ödeme sistemleriyle entergre çalışabiliyor. Eklentilerle geliştirilebilen esnek yapısı sayesinde, yeni sistemlere uyumlu hale getirilebiliyor.

Logo Diva SHOP ile yapılan satış işlemlerinde sistem üzerinden sadecce fiş ya da fatura değil, dijital dönüşümün önemli bileşenlerinden biri olan e-faturaları düzenlemek de mümkün oluyor. Logo e-Arşiv ve e-Fatura çözümleriyle tam entegre çalışan Logo Diva SHOP sayesinde e-faturalr sistem üzerinden alınarak tüketiciye sunulduğunda, anlık olarak entegratöre de gönderilebiliyor. Aylık kasa işlemi raporları da yine entegratör üzerinden Gelir İdaresi Başkanlığı’na iletilbiliyor. Kısacası, Logo Diva SHOP ile ödeme ve faturalama süreçlerinin tüm evreleri tek noktadan, kolayca yönetilebiliyor.

Ön Muhasebe Sisteminizi Güvenle Yönetin

logo destek

Perakendenin hızı, satış ve müşteri ilişkilerini olduğu kadar, işletmelerin arka plandaki süreçlerini de etkiliyor. Logo Diva SHOP, sunduğu güçlü arka ofis uygulamalarıyla banka işlemleri, çek-senet takibi, fatura takibi, stok işlemleri gibi süreçleri tek noktadan takip etmeyi sağlıyor. Böylece ön ofis-arka ofis süreçleri uyumlu bir şekilde çalışırken, işletmenin karlılığını ve iş süreçlerinin verimliliğini de Logo Diva SHOP üzerinden takip etmek mümkün oluyor.

perakende

BULUT TEKNOLOJİSİYLE DÖNÜŞÜM

perakende

Bulut Konforuyla Hızlı Uygulama

Logo Diva Shop’un perakende şirketlerine sağladığı en büyük avantaj, yatırım gerektirmeyenbulut teknolojisi. Bu teknoloji sayesinde terminal, sunucu, güvenlik yazılımı, yedekleme, veri tabanı kurulumu, bakım destek hizmeti, çeşitli yazılım lisansları gibi yatırımlara gerek kalmıyor. Sisteme girilen tüm bilgiler size özel bir bulut ortamında güvenle kaydediliyor, korunuyor ve yedekleniyor. Üstelik kurulum ve uygulama için bir uzamanı beklemeye gerek yok! İnternet bağlantınız ve Logo Diva SHOP üzerinden tanımlanmış bir hesabınız olduğu sürece, sistem doğrudan bulut üzerinden çalıştırılabiliyor.

perakende

Farklı Uygulamalarla Sorunsuz Entegrasyon

Logo Diva SHOP, üretilen verilerin değerini biliyor! Kusursuz bir perakende yönetim sistemi için bu verileri Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) gibi çözümlerle, çeşitli ödeme ve kampanya sistemleriyle entegre ediyor. Böylece hem daha güçlü bir veritabanı hem de tüm süreçlerin etkin yönetimini sağlayacak bir ekosistem oluşturulabiliyor.

perakende
LOGO DIVA SHOP İLE ENTEGRE ÇÖZÜMLERİMİZ

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP): İşeltmelerin tüm verilerini ve iş süreçlerini merkezi bir şekilde uçtan uca yönetmesini sağlayan Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) uygulamaları, operasyonel verimliliği önemli ölçüde artırıyor. Geniş bir portföyden oluşan Logo ERP Çözümleri; muhasebe ve finans yönetiminden dış ticarete, tedarik süreçlerinden üretime kadar tüm operasyonlarda izlenebilirlik, etkin kontrol ve veri güvenilirliği sağlıyor. Böylece tüm işletmelerde operasyonel süreçler otomatik hale geliyor ve iş yükünün önemli ölçüde azalmasıyla zaman ve maliyet tasarrufu sağlanıyor. Logo ERP Çözümleri her ölçekten işletmeye daha verimli iş süreçleri, daha fazla tasarruf, daha yüksek düzeyde çalışan ve müşteri memnuniyeti kazandırıyor.

İş Analitiği: İşletmeler, tek başına bir anlam ifade etmeyen devasa miktardaki veriyi, anlamlı bilgilere ve dolayısıyla da değere dönüştürmeye ihtiyaç duyuyor. Logo’nun İş Analitiği Çözümleri, onlarca farklı kaynaktan gelen verileri hızla titizlikle işliyor; karar alma mekanizmalarına anlık bilgi ve rapor sunuyor. Bütçe yönetimi çözümüyle de bütçe süreçleri daha hızlı, esnek ve güvenle yönetiliyor. Logo İş Analitiği Çözümleri, rekabette bir adım öne çıkmanızı sağlıyor.

e-Çözümler: Gelir İdaresi Başkanlığı’nın belirlediği standartlara uygun olarak geliştirilen Logo e-Çözümler; e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter ve e-İrsaliye gibi pek çok farklı uygulamayı içeriyor. Logo e-Çözümler sayesinde işletmeler kağıt, baskı, arşivleme ve iş gücü maliyetlerini düşürüyor; operasyonel yükü azaltıyor; finansal süreçleri hızlandırıyor. E-Mutabakat ve e-Ekstre gibi katma değerli e-Çözümler ise yapay zeka ve Nesnelerin İnterneti tabanlı inovatif uygulamalarla dijital dönüşüm yolculuğunuza rehberlik ediyor.

perakende cözümleri
TANITIM VİDEOSU