LOGO DIVA POS

Perakendenin İhtiyaçlarına En Uygun Kasa Çözümü Logo Diva Pos

Logo’nun perakende sektörü için özel olarak geliştirdiği inovatif teknolojilerden Logo Diva POS, hızlı ve güvenilir kasa çözümlerini her ölçekten perakende şirketinin hizmetine sunuyor. Yerleşik ya da bulutta kullanılabilen, ihtiyaca göre ölçeklendirilebilen, farklı noktalardaki kasa işlemlerini senkronize eden, ön ofis uygulamalarına hız, güvenilirlik ve kolay takip imkanı kazandıran Logo Diva POS ile tanışın; dönüşümün gücünü yakalayın yakalayın!

Tan Bilgi Teknolojileri-Logo Diva POS- Logo Destek

Satış Sürecinde  Fark Yaratan Çözüm!

Perakende atık sadece ürün sergileyip satmak anlamına gelmiyor. Müşteri deneyimi yönetimi, ön ofis-arka ofis uygulamaların entegrasyonu, hızlı ve sorunsuz hizmet, müşteri memnuniyeti gibi alanlarda perakende şirketlerinin daha teknoloji odaklı hareket etmesi gerekiyor. İşte bu ihtiyaca yönelik olarak geliştirilen Logo Diva POS, mağazalardaki satış işlemlerini gerçek-zamanlı yönetmeyi sağlıyor. İşletmenizin kendi bulutunda ya da Logo bulutu üzerinde kolayca devreye alınan Logo Diva POS  ile satış faturalarında iadelere, kampanyalardan fiyat yönetimine, stok kontrolünden müşteri kayıtlarına kadar tüm kasa işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirin. Perakende dijital dönüşümü hayata geçiren Logo Diva POS  bir Alışveriş Deneyimi Yaşatın!

Logo Dıva POS Avantajları

Kaliteli Hizmet ile Müşteri Memnuniyeti

Logo Diva POS, perakende mağazalarının sadece ürünlerle değil, kasa süreçleriyle de kaliteli hizmet sunmalarını sağlamak için tasarlandı. Yüzlerce şubeli yapılarda bile ortak müşteri veritabanı üzerinden anlık işlem yapan Logo Dva POS, böylece hızlı ve kesintisiz hizmet imkanı sağlıyor.

Ayrıca, ortak müşteri veri tabanındaki bilgiler müşterilerin farklı mağazalardaki alışverişlerini ve genel anlamda tüm alışveriş eğilimlerini de kapsadığı için, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) uygulamaları açısından değerli girdiler oluşturuyor. Bu bilgiler kullanılarak müşterilere özel teklifler, kampanyalar, hediye ve promosyon programları uygulanabiliyor. Bütün bu süreçte, Kişisel Verileri Koruma Kanunu’na (KVKK) uygun hareket ediliyor ve sistem mevzuat değişikliklerine göre düzenli olarak güncelleniyor. Bu kişiselleştirilmiş hizmetler, yeni müşteri kazanma, müşteri memnuniyetini arttırma ve yeni satış fırsatları oluşturma açısından önemli avantajlar sağlıyor.

Satış Noktaları Arasında Kesintisiz İletişim

İki şubeli bir mağaza ya da yüzlerce mağazası olan bir zincir… Logo Diva POS her ölçekten perakende şirketinde kasa işlemleri üzerinde kusursuz kontrol imkanı sağlıyor. Her bir mağazadaki işlemler anlık olarak görüntülenebiliyor, istendiği anda satış raporları alınabiliyor, ürün fiyatlarındaki değişiklikler ya da kampanyalar tüm mağazalara veya sadece belirli noktalara kolayca uygulanabiliyor. Açılan her yeni mağaza sisteme anında eklenebiliyor, mağazalar yapılarına göre sonsuz sayıda gruplanabiliyor, mağaza bazında ödeme seçenekleri belirlenebiliyor ve mağazalara işlem yetkisi tanımlanabiliyor.

Ayrıca e-ticaret siteleriyle de ortak platform oluşturulabilmesi sayesinde hem geleneksel mağazalar hem de online ticaret ortamları bir araya getirilebiliyor. Diğer bir deyişle, farklı kanalların bir araya geldiği omnichannel perakende anlayışı, Logo Diva POS kısa çözümleriyle sorunsuz hayata geçiyor.

Güncel Ödeme ve Faturalama Sistemleri ile Kusursuz Uyum

Teknolojik gelişmelerle birlikte ödeme sistemleri de değişiyor. Kredi kartlarıyla başlayıp giderek çeşitlenen bu yapıda, hem güncel ödeme sistemlerine kolayca uyum sağlayan hem de ilgili mevzuatların tüm yükümlülüklerini erine çözümler öne çıkıyor. Logo Diva POS, mobil ödeme ve kampanya sistemleri de dahil olmak üzere tüm güncel ödeme sistemleriyle entegre çalışabiliyor. Eklentilere geliştirilebilen esnek yapısı sayesinde, yeni sistemlere de uyumlu hale getirilebiliyor.

Logo Diva POS ile yapılan kasa işlemlerinde sistem üzerinden sadece fiş ya da fatura değil, dijital dönüşüm önemli bileşenlerinden biri olan e-faturaları düzenlemek de mümkün oluyor. Logo e-Arşiv ve e-Fatura çözümleriyle tam entegre çalışan Logo Diva POS sayesinde e-faturalar sistem üzerinden alınarak müşteriye sunulduğunda, anlık olarak entegratöre de gönderilebiliyor. Aylık kasa işlemi raporları da yine entegratör üzerinden Gelir İdaresi Başkanlığına iletilebiliyor. Kısacası, Logo Diva POS ile ödeme ve faturalama süreçlerinin tüm evrekleri tek noktadan, kolayca yönetilebiliyor.

Tan Bilgi Teknolojileri- Logo Diva POS - Kaliteli Hizmet ile Müşteri Memnuniyeti

Logo Diva POS’un Tasarım Özellikleri

TanBT -Logo Diva POS
  • Kasalarda Oluşan Verilere Anlık Erişim Kullanımı Kolay Arayüz

  • Artan Müşteri Memnuniyeti

  • Yerleşik (on-premise) ya da Yatırım Gerektirmeyen Bulut Teknolojisinde Kullanım

  • Kapsamlı Ödeme Sistemi Seçenekleri

  • Mobil Kullanım

  • ERP, CRM, ve e-Fatura/e-Arşiv ile Entegrasyon

Kullanıcı Dostu Tasarım

Cep Telefonu Kullanmak Kadar Kolay!

Teknoloji ürünlerinin arayüz tasarımlarında belirleyici unsur, kullanıcı deneyimdir. Kullanım kolaylığı, günlük işlem trafiğinin yüksek olduğu perakende mağazalarındaki kasa görevlileri açısından ise daha da fazla önem taşır. Logo Diva POS, kasa görevlisi ya da kasiyerelere işte bu kolaylığı sunuyor.

Günlük hayatımızda kullandığımız mobil cihazlarımızdan alışkın olduğumuz dokunmatik ekran konforu ile kullanıcı dostu tasarımı bir araya getiren Logo Diva POS, tabletten cep telefonuna ve dizüstü/masaüstü bilgisayara kadar tüm cihazlarda kullanılabiliyor.

Perakende gibi personel devir hızının yüksek olduğu bir sektörde, eğitim ihtiyacını en aza indirmek hem zaman hem de maliyet tasarrufu açısından çok önemli. Bu avantajı sunan Logo Diva POS, kullanıcılar tarafından hızla benimseniyor, arama ve video yardım özellikleriyle de kullanımı önemli ölçüde kolaylaştırıyor. Böylece, işe yeni başlayan bir kasa görevlisi bile sistemi hızla öğrenebiliyor.

Tan Bilgi Teknolojileri- Logo Diva POS - Satış Noktaları Arasında Kesintisiz İletişim
TanBT-Logo Diva POS Tasarım Özellikleri

Mesai Saatlerimiz Sizinkiyle Aynı!

Logo Diva POS’u kullanmak çok kolay, ama desteğe ihtiyacınız olursa, Diva Destek her an yardıma hazır! Ekiplerimiz hafta içi her gün saat 08:00-22:00, hafta sonu ve resmi tatillerde de 10:00-22:00 arasında hizmet veriyor. Yani mağazanız açık olduğu sürece, Logo ekipleri de yanınızda. Teknik desteğe ihtiyacınız olduğunu bildiğiniz anda sistemde kaydınız açılıyor ve sorun hızla çözülüyor.

Bulut Konforuyla Hızlı Uygulama

Logo Diva POS’un perakende şirketlerine sağladığı avantaj, yatırım gerektirmeyen bulut teknolojisi. Bu teknoloji sayesinde terminal, sunucu, güvenlik yazılımı, yedekleme, veritabanı kurulumu, bakım destek hizmeti, çeşitli yazılım lisansları gibi yatırımlara gerek kalmıyor. Sisteme girilen tüm bilgiler size özel bir bulut ortamında güvenle kaydediliyor, korunuyor ve yedekleniyor.

Üstelik kurulum ve uygulama için bir uzmanı beklemeye gerek yok! İnternet bağlantınız ve Logo Diva POS üzerinde tanımlanmış bir hesabınız olduğu sürece, sistem doğrudan bulut üzerinden çalıştırabiliyor.

Logo Diva POS’u yerleşik sistemde kullanmak isteyen perakende şirketlerine de hizmet veriyor.

Zaman ve Hız Kazandıran Bulut Teknolojisi

Bulut Teknolojisiyle Zaman Tasarrufu Sağlayan ve Hızlı Uygulama Avantajından Yararlanın!

Farklı Uygulamalarla Sorunsuz Entegrasyon

Logo Diva POS, üretilen verilerin değerini biliyor! Kusursuz bir perakende yönetim sistemi için bu verileri Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) gibi çözümlerle ve çeşitli ödeme ve kampanya sistemleriyle entegre ediyor ve böylece hem daha güçlü bir veritabanı hem de tüm süreçlerin etkin yönetimini sağlayacak bir platform oluşturabiliyor.

Logo Diva Pos ile Entegre Çözümlerimiz

Tan Bilgi Teknolojileri-Logo Diva POS Entegre Çözümler

Logo Çözümleri

Yüksek performansa sahiptir
Uygun toplam sahip olma imkanı sunar
Açık platformludur
Hızla kullanıma alınır
Sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda fonksiyonları genişletir
Yaygın çözümler ve platformlar ile sinerji oluşturur
Neden Logo Diva POS?

Esnek Yapısı ile Bulut veya On-Premise Seçenekleriyle Kullanım

Diva POS’un global standartlarda gelişmiş bulut teknolojisi sayesinde terminal, sunucu, güvenlik yazılımı, bakım destek hizmeti, çeşitli yazılım lisansları gibi yatırımları yapmanıza gerek kalmaz. Bilgiler size özel ayrılan bir bulutta güvenle kaydedilir, korunur ve yedeklenir. Bu sayede hem ilk yatırım maliyetinden kurtulur hem de asıl faaliyet konularınıza odaklanarak operasyonel verimliliğinizi artırabilir ve her zaman en güncel sürümü kullanabilirsiniz.

Diva POS, bulut çözümü olarak sunulduğu gibi aynı zamanda sistem işletimini kendisi gerçekleştirmek isteyen firmalar için On-Premise olarak da sunulmaktadır. On-Premise modelde Diva POS, kendi sunucularınızda barındırılır, kendi kaynaklarınız ile işletilir ve bakımı sağlanır. Diva POS bulut modelde olduğu gibi On-Premise modelde de merkezi yapıdadır ve tarayıcı üzerinde çalışır.

Kapsamlı Bilgi Akışı ile Artan Müşteri Memnuniyeti

Diva POS, ortak müşteri veritabanı sistemi ile tüm noktalarınızdan müşterilerinize eksiksiz hizmet verilebilmesini ve detaylı analizler yapılabilmesini sağlar. Satış noktalarınızdan alışveriş yapmış olan müşterilerinizin bilgilerini, aldıkları ürünleri, tüketici hizmetleri departmanınıza açmış oldukları çağrı ve taleplerini tek platformdan izleyebilirsiniz. Müşteri bilgileri ve alışveriş alışkanlıklarına göre müşterilerinizi gruplayabilir, gelecek dönemler için kampanyalar planlayabilir, sadakat çalışmaları yapabilirsiniz.

Satış Noktalarınız Arasında Kesintisiz İletişiminin Sağlanması

Diva POS ile mağazalarınızdaki işlemleri gözlemleyebilir, raporlar alabilir ve yaptığınız değerlendirmelerin sonuçlarına göre ürün fiyatlarındaki değişiklikleri ve dönemsel kampanyaları tüm mağazalarınızda aynı anda uygulamaya alabilirsiniz. Yeni mağaza tanımlamalarını veya mevcut mağazalarınızdaki tanımlamaların değişikliklerini yönetebilir, mağazaları etiketler kullanarak gruplayabilir, mağaza bazında ödeme seçeneklerini belirleyebilir ve depolar arası transfer yapabilecek mağazaları seçebilirsiniz.

ERP Ürünleriyle Kolay Entegrasyon

Diva POS, kusursuz bir perakende yönetim sistemine sahip olabilmeniz için kullandığınız ERP ürünleriyle entegrasyon imkânı sağlar. Logo ve Netsis ürünleriyle entegre olarak da çalışabilen Diva POS ile merkez ve satış noktaları arasında kesintisiz bir bilgi akışı sağlayabilirsiniz.

Etkin Stok Yönetimiyle Müşteri İhtiyaçlarına Göre Planlama

Diva POS ile güncel stok bilgilerinize her an ulaşabilir, mağazalarınız arasında yetkilendirme yaparak diğer mağazalarınızdaki stokların gözlemlenmesini sağlayabilir ve müşterilerinize doğru yönlendirmeler yapabilirsiniz. Stok transfer özelliği ile mağazalarınız arasında stok transferi yapabilir ve takibini yürütebilirsiniz. Aynı zamanda minimum stok seviyenizi kontrol edebilir, bu kontrol sistemi sayesinde etkin stok yönetimini sağlayabilirsiniz. Geçmişe yönelik tüm stok hareketlerinin incelenebilmesini sağlayan yapısı sayesinde elinizdeki verilerle satın alma süreçlerinizi planlayabilir ve maliyet takibi yapabilirsiniz.

Kuruluma İhtiyaç Duyulmayan Hızlı Kullanım

Herhangi bir veri merkezi/veritabanı kurulumuna gerek olmadan, kurulum ve uygulama için bir uzman beklemeden bulut üzerinden Diva POS’u çalıştırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken internet bağlantısı olan bir bilgisayardan hesabınıza erişmektir.

Güncel Ödeme Sistemleri ile Tam Uyumlu Çalışma

Güncel ödeme, tahsilat sistemleri ve ilgili mevzuatlar kapsamında değişen yapıya uygun olarak geliştirilen Diva POS, bu sistemler ile entegrasyon sağlamakta ve tam uyumlu çalışmaktadır.

e-Arşiv ve e-Fatura Entegrasyonu

Logo e-Arşiv ve e-Fatura çözümleriyle entegrasyonu sayesinde elektronik faturalarınızı Diva POS’ta düzenleyebilir, anlık olarak entegratöre gönderebilir, nihai tüketiciye e-Arşiv faturası veya “Takip No” bilgisi içeren irsaliye ile “Bilgi Fişi” düzenleyebilir ve aylık raporlarınızı entegratör tarafından GİB’e iletebilirsiniz.

Tan Bilgi Teknolojileri- Logo Diva POS Bulut Teknolojisi
Logo Diva POS Tanıtım Videosu