LOGO DIVA CHANNEL

Perakende Sektörüne Özel Etkin Satış Kanal Yönetimi Çözümü

Perakende sektörü için özel olarak tasarlanmış satış kanal yönetimi çözümü olan Diva CHANNEL, tüm perakende satış kanal yönetimi süreçlerinizin etkin yönetimini ve otomasyonunu sağlar.

Perakendede Kanal Yönetimine En Uygun Çözüm Logo Diva CHANNEL

Logo’nun inovatif teknolojilerini bulut altyapısıyla sunan Logo Diva CHANNEL, çok sayıda bayi ya da şubeler arasında kanal yönetimi yapan perakende şirketlerine hızlı ve güvenilir mağazacılık çözümleri sunuyor. Devreye alındığı anda işletmenizi dijital dönüşüm yolculuğunda bir adım ileriye taşıyan, ihtiyaca göre ölçeklendirilebilen, merkez ile şubeler ya da bayiler (franchise) arasında etkin kanal yönetimi sağlayan ön ofis-arka ofis uygulamalarına hız, güvenirlik ve kolay takip imkanı kazandıran Logo Diva CHANNEL ile tanışın; tüm kanalınızda dönüşümün gücünü yakalayın!

Perakende Ağınızda Kontrol Tek Noktada!

Çok sayıda bayi ya da şube yapısıyla faaliyet gösteren perakende işletmeleri açısından kanalın atkin yönetimi en zorlu süreçlerden birini oluşturuyor. Stok yönetiminden optimizasyonuna, kanaldaki tüm şubelerin ya da bayilerin anlık kontrolünden raporlamalara, mağazalar arası ürün transferinden şube bazlı kampanya planlamaya, lojistik süreçlerinden müşteri memnuniyeti çalışmalarına kadar uzanan kapsamlı kanal yönetimi uygulamaları, Logo Diva CHANNEL ile buluta taşınıyor. Kolayca devreye alınan Logo Diva CHANNEL ile kanal yönetimini hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirirken, merkez ile tüm şubeler ya da bayiler arasında güçlü bir entegrasyon kurarak kanalınızı maksimum verimlilikle yönetin. Kanal yönetiminde dijital dönüşümü hayata geçiren Logo Diva CHANNEL ile tüm kanalınıza ve müşterilerinize ilişkin veri akışını doğru şekilde yöneterek verimliliği artırın!

TanBT-Logo Diva CHANNEL

LOGO DIVA CHANNEL AVANTAJLAR

Diva CHANNEL’ı merkeziniz ve merkezinize bağlı mağazalarınızda, franchise kapsamındaki satış noktalarınızda, bayilerinizde internet üzerinden erişerek kullanabilir; sunduğu kanal yönetimi yapısı ile tüm noktalarınızın birbirleriyle verimli bir şekilde çalışmasını sağlayarak kanalınızı etkin şekilde yönetebilirsiniz.

Diva CHANNEL’ın perakende sektörünün dinamizmine tam uyum sağlayacak şekilde tasarlanan yapısı ile stoklarınızı kanal içerisinde optimum şekilde dağıtarak stok devir hızınızı artırabilir, iş süreçlerinizi düşük maliyetlerle hızla optimize edebilir ve artan müşteri taleplerinize kolayca uyum sağlayabilirsiniz.

Perakende Sektörüne Özel Tasarlanmış Yapısıyla Tüm Süreçlerin Etkin Yönetimi

Diva CHANNEL’ın global standartlarda gelişmiş bulut teknolojisi sayesinde terminal, sunucu gibi donanım yatırımı yapmanıza gerek kalmaz. Bilgiler size özel ayrılan bir bulutta güvenle kaydedilir, korunur ve yedeklenir. Bu sayede hem ilk yatırım maliyetinden kurtulur hem de asıl faaliyet konularınıza odaklanarak operasyonel verimliliğinizi artırabilir ve her zaman en güncel sürümü kullanabilirsiniz.

Gelişmiş Bulut Teknolojisi ile Azalan Donanım Maliyeti

Merkez ofisinizin tüm stoklara her an, her ortamda ulaşabilmesine olanak tanıyan Diva CHANNEL ile stok durumuna göre atılacak adımlarınızı planlayabilir ve sağlanan bu platform ile müşterilerinize hızla cevap verebilirsiniz. Kanalınıza yönelik farklı farklı kampanya ve indirimler tanımlayarak satışlarınızı artırabilir, Logo Analitik Raporları Çözümleri ile kanaldaki tüm kampanya ve satış hareketlerinin sonuçlarını ve verimliliğini izleyebilirsiniz.

Etkin Stok Yönetimiyle Müşteri İhtiyaçlarına Göre Planlama

Diva CHANNEL’ın ortak müşteri veri tabanı sistemi ile tüm noktalarınızdan müşterilerinize eksiksiz hizmet verebilir ve detaylı analizler yapabilirsiniz. Satış noktalarınızdan alışveriş yapmış olan müşterilerinizin bilgilerini, aldıkları ürünleri, istek ve taleplerini tek bir platform üzerinden izleyebilirsiniz. Müşteri bilgileri ve alışveriş alışkanlıklarına göre müşterilerinizi gruplayabilir, gelecek dönemler için kampanyalar planlayabilir, sadakat çalışmaları yapabilir ve popüler sadakat programı uygulamalarını Diva CHANNEL ile entegre olarak yönetebilirsiniz.

Kapsamlı Bilgi Akışı ile Artan Müşteri Memnuniyeti

Diva CHANNEL ile merkezinizden tüm satış noktalarınızdaki işlemleri gözlemleyebilir, raporlar alabilir ve yapılan değerlendirmelerin sonuçlarına göre ürün fiyatlarındaki değişiklikleri, anlık ve dönemsel kampanyaları tüm satış noktalarınızda aynı anda uygulamaya alabilirsiniz. Satış noktası bazında ödeme seçeneklerini belirleyebilir, depolar arası transfer yapabilecek satış noktalarını seçebilir ve gruplayabilirsiniz. Ayrıca merkezinizde kullandığınız ERP ürünlerinizle ve ilgili diğer sistemlerinizle entegrasyon sağlayarak kusursuz bir perakende yönetim sistemine sahip olabilirsiniz.

Satış Noktalarının Merkez ile Kesintisiz İletişiminin Sağlanması

Diva CHANNEL iş süreçlerinizi birbiriyle bağlantılı ve dijital hale getirerek; internetten satın alınan bir ürünün stoğu uygun olan mağazadan/bayiden teslim alınması (click&collect), ortak depodan teslimatı (3PL), internetten siparişi verilen ürünlerin stoğu olan bir satış noktasından müşteri adresine teslim edilmesi, istenilen mağazadan iade edilmesi ve ürün değişiminin gerçekleştirilmesi gibi omnichannel (çok yönlü kanal) stratejisine uygun yapıtaşlarını barındırır ve kurgularınız doğrultusunda gerçekleştirir. Bu sayede müşterilerinize tüm noktalarınızda aynı alışveriş deneyimini sunabilirsiniz.

Omnichannel Stratejinize Uyumlu Platform ile Kusursuz Alışveriş Deneyimi

Diva CHANNEL’ın, 3PL (Üçüncü Parti Lojistik) firmaları ile uyumlu çalışan altyapısı sayesinde operasyonel maliyetlerinizi azaltılabilir, lojistik süreçlerinizin kalitesini yükseltebilirsiniz. Diva CHANNEL, Türkiye’nin önde gelen lojistik şirketleri ile gerçekleştirilen entegrasyonlar sayesinde nakliye, depolama, stok kontrol ve iç dağıtım gibi faaliyetleriniz için gerekli olan tüm platformu sağlar. Bu sayede depolama, taşıma gibi yüksek maliyet ve kaynak gerektiren yatırımlarınızı tasarrufa dönüştürebilir, sunulan yönlendirme yeteneğiyle süreçlerinizi hızlı ve verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Lojistik Süreçleri İşin Uzmanlarına Bırakarak Operasyonel Maliyetlerde Azalma

Güncel ödeme, tahsilat sistemleri ve ilgili mevzuatlar kapsamında değişen yapıya uygun olarak geliştirilen Diva CHANNEL, bu sistemler ile entegrasyon sağlamakta ve tam uyumlu çalışmaktadır.

Güncel Ödeme Sistemleri ile Tam Uyumlu Çalışma

Logo e-Arşiv ve e-Fatura çözümleriyle entegrasyonu sayesinde merkeziniz ve merkezinize bağlı mağazalarınızda, franchise kapsamındaki satış noktalarınızda, bayilerinizde e-Mevzuatlara tam uyum sağlayabilirsiniz.

e-Arşiv ve e-Fatura Entegrasyonuyla Mevzuatlara Tam Uyum
  • Yatırım Gerektirmeyen Bulut Teknolojisi
  • Artan Müşteri Memnuniyeti
  • Merkez ile Bayi/Şube Arasında Kesintisiz ve Gerçek Zamanlı İletişim
  • e-Fatura ve e-Arşiv Çözümleriyle Entegrasyon
  • Kapsamlı Ödeme Sistemi Seçenekleri
  • Mobil Kullanım

Logo Diva CHANNEL’ın Yetenekleri

Merkez-Kanal Arasında Kusursuz Entegrasyon
Ödeme Şekli Belirleme ve Tahsilat
Fiş,Fatura ya da e-Fatura Düzenleme
Çek-Senet- Banka İşlemleri Kontrolü
Barkod Üzerinden Arama
Seri Numarası Okutma
Stok Durumu Kontrolü
Yeni Müşteri Kaydı Açma
Kampanya Kurgulama
Müşteri Bilgilerini Güncelleme
İşletmeye Özel Fatura Tasarımı

Etkin Kanal Yönetimi İhtiyaçlarınız için Tek Çözüm

Zincir mağazalar, şubeler, franchise satış noktaları ya da bayiler gibi birimlerden oluşan kanal yapılarında, bu yapıyı etkili bir şekilde kontrol edebilmek ve giderek daha da hızlanan perakende dünyasında uyum sağlamak için çeviklik ve esneklik şart. Bunu yapabilmek için de perakendeye odaklı, en yeni teknolojilerle donatılmış, hızlı ve verimli bir çözüme ihtiyaç var. Logo Diva CHANNEL, kanal yapısıyla çalışan tüm perakende işletmelerinin yönetim ihtiyacına bulut tabanlı bir çözüm getiriyor. Perakende sektörü için özel olarak tasarlanan Logo Diva CHANNEL, tüm noktaların birbiriyle etkileşim ve entegrasyon içinde, verimli bir şekilde çalışmasını ve böylece etkin kanal yönetimini kolaylaştırıyor.

Kanal Yapısının Tüm Bileşenlerini Etkin Bir Şekilde Yönetin!

TanBT-Logo Diva CHANNEL'ın Yetenekleri

Logo Diva CHANNEL Destek

Hafta İçi Her Gün Saat 08:00-22:00, Hafta Sonu ve Resmi Tatillerde de 10:00-22:00 Arasında Hizmet Veren Destek Hattı
Video Yardım

Diva Destek Her An Yanınızda

Perakendenin yüksek temposu, bu sektöre özel olarak sunulan tüm çözüm ve hizmetlerde de aynı temponun korunmasını gerektiriyor. Logo Diva CHANNEL, perakendenin dinamik temposuna sadece ürün yapısıyla değil, destek hizmetleriyle de uyum sağlıyor. Arama ve video yardım seçenekleriyle kullanıcıların işini önemli ölçüde kolaylaştıran Logo Diva CHANNEL, daha detaylı desteğe ihtiyaç duyan kullanıcılar için de her an yardıma hazır!

Diva Destek ekiplerimiz hafta içi her gün saat 08:00-22:00, hafta sonu ve resmi tatillerde de 10:00-22:00 arasında hizmet veriyor. Yani mağazamız açık olduğu sürece, Logo destek ekipleri de sizinle birlikte mesai yapıyor. Teknik destek talebi bildirdiği anda sistemde kayıt oluşturuluyor ve sorun hızla çözülüyor.

Mesai Saatlerimiz Sizinkiyle Aynı!

TanBT-Logo Diva Destek

Bulut Teknolojisiyle Dönüşüm

Bulut Konforuyla Hızlı Uygulama

Logo Diva CHANNEL’ın perakende şirketlerine  sağladığı en büyük avantaj, yatırım gerektirmeyen bulut teknolojisi. Bu teknoloji sayesinde merkezde ya da şubelerde/bayilerde terminal, sunucu, güvenlik yazılımı, yedekleme, veri tabanı kurulumu, bakım destek hizmeti, çeşitli yazılım lisansları gibi yatırımlara gerek kalmıyor. Sisteme girilen tüm bilgiler size özel bir bulut ortamında güvenle kaydediliyor, korunuyor ve yedekleniyor.

Üstelik kurulum ve uygulama için bir uzmanı beklemeye gerek yok! İnternet bağlantınız ve Logo Diva CHANNEL üzerinde tanımlanmış bir hesabınız olduğu sürece, sistem doğrudan bulut üzerinden çalıştırılabiliyor.

Bulut Teknolojisiyle Zaman Tasarrufu ve Hızlı Uygulama Avantajından Yararlanın!

Farklı Uygulamalarla Sorunsuz Entegrasyon

Logo Diva CHANNEL, e-Fatura ya da e-Arşiv gibi dijital dönüşüm bileşenlerinin yanı sıra, çeşitli ödeme ve kampanya sistemleriyle de entegre edilebiliyor. Böylece kanal kapsamındaki tüm noktalarda tüm ödeme, satış ve kampanya süreçlerinin etkin yönetimini sağlayacak bir ekosistem oluşturulabiliyor.

Tanıtım Videosu