LOGO ÇÖZÜMLER

ÇÖZÜMLERİMİZİ İNCELEYİN

İnsan Kaynakları

TanBT, sunduğu İnsan Kaynakları çözümleri sayesinde firmaların verimli insan gücü ile misyon ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmayı, işgücü maliyetlerini azaltmayı hedefler.

Tedarik Zinciri Yönetimi

TanBT, Tedarik Zinciri Çözümleri ile malzeme, bilgi ve para akışını entegre yöneterek, doğru ürünü, doğru zamanda, doğru yerde ve doğru fiyata sunmalarını sağlar.

CRM

Potansiyel Müşterilerinize ilk dokunduğunuz andan başlayarak tüm satış ve pazarlama süreçlerinizi CRM (Müşteri ilişkileri Yönetimi) ile yöneterek verimliliğinizi katlayabilirsiniz.

Perakende

TanBT, perakende sektörüne yönelik özel olarak geliştirilen satış, kanal yönetimi ve servis çözümleri ile satış ve satış sonrası süreçlerin etkin yönetimini sağlayan ürünler sunar.

İş Analitiği

İş dünyasında yaşanan baş döndürücü dönüşümde yerinizi almaya hazır mısınız? İhtiyaçlarınıza yanıt veren bir iş zekası çözümüyle, sektörünüzde bir adım öne çıkacaksınız.

İş Akış Yönetimi

İş süreçlerinizin oluşturulması, takip edilmesi ve sonuçlandırılmasını sağlayan İş Akış Yönetimi; iş süreçlerini hızlandırarak, bu süreçlerin daha iyi yönetilmesine yardımcı olur.

e-Çözümler

e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv gibi uygulamaların operasyonel süreçlere sağladığı katma değer ile iş gücü, arşivleme ve gönderim maliyetlerinde çok önemli kazanımlar elde ediliyor.