Yerli Yazılım Kullanmanın Avantajları

Şirketler teknolojik gelişmeleri takip ederek yaptıkları yatırımlar doğrultusunda çalışanlarının iş performansı, verimliliği ve başarısı önemli ölçüde artmaktadır. Şirketler açısından teknolojiyi takip etmek sektördeki kalıcılıklarını sağlamak için bir zorunluluktur.

Teknolojinin parçası olan yazılım çözümleri, bir şirketin en önemli yapı taşı olan kalıcı ve sağlıklı büyüyebilen bir sistemde tüm iş süreçleri üzerinde olumlu etki gösterirken iç iletişimi daha da hızlandırır.

Müşteri bağlılığını arttıran, kontrol altında bir iş akışını sağlayan, gereksiz iş yükünü azaltan, müşteri odaklı işletmecilik anlayışını destekleyen yazılım çözümleri, raporlama ve analiz kolaylığı sağlar.

Tan Bilgi Teknolojileri, Logo Destek hizmeti ile teknolojik ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek çözümler sunmaktadır. 


Peki Kullandığınız Yazılım Çözümlerinin Yerli Yazılım Olmasının Size Kazandıracağı Avantajlar Nelerdir?


  • Kur Riski Ortadan Kalkar!

Döviz kurlarında yaşanan hareketliliklerden etkilenmezsiniz.

Ödediğiniz ücret, yerli para cinsinden olduğu için daima güvence altında olursunuz.

  • Yerel Mevzuata Uygunluk Sağlanır!

İş yazılımlarının dokunduğu her konuda yerel mevzuatlara uygunluk büyük önem taşıyor. Türkiye’deki kanunlara, mevzuatlara ve iş yapış şekline uygun biçimde üretilen yerli yazılımlar, bu konuda da sizi yolda bırakmaz.

İş süreçlerinin ve örgütsel yapının bir sistematiğe oturması, yeni teknolojilere ayak uydurulması, e-dönüşüm gibi çoğu firmayı etkileyen yeni gelişmeler, şirketlerin kurumsal dönüşüme ihtiyacı olduğunu gösteriyor. Dönüşüm sürecinde başrolü birçok alanda olduğu gibi teknoloji üstleniyor. Türkiye’de, kamuda ve özel sektörde e-dönüşüm, yani e-faturae-arşiv ve e-defter uygulamaları giderek artıyor. Tan Bilgi Teknolojileri  e-dönüşüm sürecinizde dövize endeksli borçlanmak veya yatırım yapmak zorunda bırakmıyor.

  • Güvenlik Artışı Sağlanır!

İşletmeler için günümüzün en kritik konularından biri olan güvenlik noktasında da yerli yazılımlar, yabancı rakiplerine göre son derece avantajlı durumda. Şirketinizin en değerli verilerinin sizde kaldığından ve ülke dışına çıkmadığından emin olmak, bu bakımdan oldukça değerli.

  • Kültürel Etki Sağlanır!

Ülkemiz insanının ve yıllar içinde oluşan bilgi birikim ve kültürün yazılım çözümlerine yansıması da yadsınamaz bir gerçek. İş yapış biçimlerimize ve kültürümüze en uygunu yerli yazılım çözümleridir.

  • Milli Sermayeye Katkı Sağlanır!

Yazılım yatırımı için harcayacağınız her kuruş ülkemizde kalır ve milli sermayemize bir katkı olarak dönüşür. Yerli yazılım sektörümüzün gelişimi için, tercihleriniz önemli bir pay oluşturacaktır.

  • Küresel Politikalardan Etkilenilmez!

Yabancı yazılım markalarının bağlı olduğu ülkelerin politikalarına göre müşterilerini sınırladığı bilinen bir gerçek. Altyapınızı teslim ettiğiniz yazılımların sahipleri, sizin yerinize karar vermemeli. Bu noktada yerli yazılım çözümlerini tercih etmeniz, uzun dönemde küresel politikalara karşı sizi koruyacaktır.